«Києво-Святошинська центральна районна лікарня» — це лікувально профілактична установа в живописному місті Боярка. З кожним роком наша багатопрофільна лікарня розширює свої діагностичні та лікувальні можливості завдяки використанню сучасної апаратури і впровадженню в рутинну практику інноваційних технологій, які давно застосовуються в провідних клініках всього світу. Важливим аспектом успішного і плідного функціонування лікарні є наші співробітники.
З перших днів своєї діяльності лікарня отримала найкращу нагороду — це довіра пацієнтів. У важкий для України військовий період, наш медичний центр не припиняв свою діяльність, і надавав необхідну медичну допомогу хворим і пораненим.
Протягом багатьох років потужна матеріально-технічна база нашого закладу створювала умови для постійного саморозвитку як лікарів з великим досвідом роботи, так і молодих фахівців. Сьогодні «Києво-Святошинська центральна районна лікарня» стала місцем підготовки кваліфікованих медичних кадрів, де свої теоретичні та практичні навички вдосконалюють студенти та курсанти.