«Києво-Святошинська центральна районна лікарня» — це лікувально профілактична установа в живописному місті Боярка. З кожним роком наша багатопрофільна лікарня розширює свої діагностичні та лікувальні можливості завдяки використанню сучасної апаратури і впровадженню в рутинну практику інноваційних технологій, які давно застосовуються в провідних клініках всього світу. Важливим аспектом успішного і плідного функціонування лікарні є наші співробітники.
З перших днів своєї діяльності лікарня отримала найкращу нагороду — це довіра пацієнтів. У важкий для України військовий період, наш медичний центр не припиняв свою діяльність, і надавав необхідну медичну допомогу хворим і пораненим.
Протягом багатьох років потужна матеріально-технічна база нашого закладу створювала умови для постійного саморозвитку як лікарів з великим досвідом роботи, так і молодих фахівців. Сьогодні «Києво-Святошинська центральна районна лікарня» стала місцем підготовки кваліфікованих медичних кадрів, де свої теоретичні та практичні навички вдосконалюють студенти та курсанти.

One Thought to “”

1. Привет! Это комментарий.
    Чтобы начать модерировать, редактировать и удалять комментарии, перейдите на экран «Комментарии» в консоли.
    Аватары авторов комментариев загружаются с сервиса Gravatar.